hren

VALENTINO Rossi odradit će ovu sezonu, a onda otići u mirovinu.
Potvrdio je to sam deveterostruki svjetski motociklistički prvak, jedan od najboljih koji su se ikad utrkivali. Rossi je najavio konferenciju za medije za popodnevne sate dana, a na njoj potvrdio ono što su mnogi očekivali.

Opširnije...

UFC organizacija radi punom parom, ovih dana u fokusu im je teška kategorija.
Prije više od godinu dana Jon Jones je prešao iz poluteške UFC kategorije u tešku, najavivši kako želi pojas koji trenutno, od ožujka ove godine i pobjede nad Stipom Miočićem, drži Francis Ngannou.

Obraz su spasili neočekivani junaci u Tokiju.
"Podbačaj, očekivali smo više", rekao je legendarni Maro Joković nakon ispadanja vaterpolista u četvrtfinalu olimpijskog turnira. U jednoj rečenici otkrio je mišljenje većine Hrvata koji prate taj momčadski sport.

EUROPSKO nogometno prvenstvo za žene, koje se sljedećeg ljeta igra u Engleskoj, moglo bi biti najpraćenije natjecanje u povijesti ženskog nogometa.

HRVATSKI hrvač Ivan Huklek nije uspio osvojiti brončanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Suparnik u borbi za brončano odličje na Olimpijskim igrama u Tokiju u kategoriji do 87 kilograma bio mu je aktualni europski prvak i srpski reprezentativac Zurab Datunašvilij, a Huklek protiv njega nije mogao.

Nogometaši Dinama večeras (20 sati, HNTV, MAXtv) na Maksimiru u prvoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka dočekuju varšavsku Legiju. Trener Damir Krznar nema namjeru kalkulirati, od prve minute na teren će najjača moguća postava 'modrih' uz samo jednu dilemu...

Hrvatska zlatna olimpijka Matea Jelić u razgovoru za N1 rekla je da se uspjela odmoriti nakon povratka iz Tokija u rodni Knin, ali da se dojmovi još nisu slegli.

Amerikanac Rai Benjamin teško se mirio s činjenicom da je na utrci 400 metara s preponama istrčao vrijeme brže od svjetskog rekorda, ali je ipak osvojio srebrnu medalju.
U jednoj od najluđih olimpijskih utrka svih vremena, Norvežanin Karsten Warholm osvojio je zlatnu medalju uz novi svjetski rekord 45.94.

HRVATSKI gimnastičar Tin Srbić osvojio je srebro na preči na Olimpijskim igrama. Odradio je nastup bez greške i nakon šest natjecatelja prešao u vodstvo s ocjenom 14.900. Kasnije ga je prestigao Japanac Daiki Hashimoto s ocjenom 15.066.

Hrvač Ivan Huklek poražen je u polufinalu kategorije do 87 kilograma grčko-rimskim stilom na OI u Tokiju od Ukrajinca Zhana Belenjuka sa 1-7.

HRVAČ Ivan Huklek pobijedio je u četvrtfinalu kategorije do 87 kilograma grčko-rimskim stilom na OI-ju u Tokiju Uzbekistanca Rustama Asakalova na bodove 4:1.

U 13 sati započeo je lov Sandre Perković na treću uzastopnu olimpijsku medalju.
Najbolja hrvatska atletičarka Sandra Perković osvojila je četvrto mjesto u finalu bacanja diska na Olimpijskim igrama u Tokiju te je ostala bez medalje nakon što je osvojila zlato u Londonu i Rio de Janeiru.

HRVATSKA je u posljednjem kolu skupine B izgubila od Španjolske 4:8 i kao druga u skupini ide u četvrtfinalu na jake Mađare. Španjolska kao prva ide na slabije Amerikance.

Od 8:30 hrvatski vaterpolisti protiv Španjolske igraju posljednju utakmicu grupnog dijela natjecanja.

Hajdukov trener Jens Gustafsson dao je svoj osvrt na utakmicu sa Šibenikom u kojoj su Bijeli upisali prvu prvenstvenu pobjedu u novoj sezoni.

Francuz Esteban Ocon u Alpineu pobjednik je kaotične i kišne Velike nagrade Mađarske na stazi Hungaroring, 11. utrke svjetskog prvenstva formule 1 ostvarivši prvu pobjedu u karijeri.
Ocon je iskoristio kaos u prvom krugu utrke, vozio je sigurno i ostvario najveći uspjeh u karijeri.

Hrvatski reprezentativac u jedrenju i član splitskog Mornara Tonči Stipanović osvojio je srebrnu medalju u klasi laser na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Splićani su ispali iz Europe, osvojili jedan od šest mogućih bodova, a vodeća Lokomotiva nakon tri kola pobjegla im je na šest bodova prednosti.
Lokomotiva, koja se u posljednjem kolu minulog prvenstva spasila od ispadanja, izgubila je od Hajduka na Poljudu, no “lokose” je spasila pobjeda Slaven Belupa nad Varaždinom.

Damir Martin i braća Sinković u Zagrebu nakon čudesnih uspjeha.

Nakon što je u meču za treće mjesto u singlu u tri seta izgubio od Španjolca Pabla Carrena Buste, Novak Đoković otkazao je nastup u meču za broncu u mješovitim parovima.