hren

ODBOJKAŠKI KUP
Odbojkašice Marine Kaštela izborile su ulazak u polufinale Kupa Snježane Ušić pobjedom protiv Karlovca 3:0.

OK Marina Kaštela – OK Karlovac 3:0
(25:18, 25:18, 25:10)
Kaštel Stari, Gradska dvorana
Suci: Želimir Kušljić, Dinko Ninić

Status favorita je opravdan. Marina Kaštela s lakoćom je prošla prepreku zvanu OK Karlovac i tako ušla među četiri najbolje ekipe lige. Odličan start na početku dao im je prednost 6:0 i 10:2, nakon čega je bilo lako zaključiti prvi set. U drugom setu Marina se našla u zaostatku 6:2, no ubrzo se rezultat okreće u korist domaćih igračica koji s identičnih 25:18 iz prvog seta dolaze do velikih 2:0. Utakmica je potom zaključena u idućih petnaestak minuta s laganih 25:10.

OK Marina Kaštela: Botić, Subašić, Rožić, Glavinić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, J. Zdilar, Ćurak, Apostolski. Trener: Milorad Krunić

OK Karlovac: Malnar, Kolaković, Šimić, Šalković, Banjavčić, Vuk, Dujmović, Grubešić, Belobara, Dančula, Svilar. Trener: Goran Zec