hren

ODBOJKAŠKI KUP
Odbojkašice Kaštela postale su prve polufinalistice Kupa Snježane Ušić svladavši OK Poreč rezultatom 3:0.

OK Poreč – OK Kaštela 0:3
(20:25, 17:25, 17:25)
Poreč, dvorana SRC Veli Jože
Suci: Dalibor Tota, Ana Stipaničev Matečić

Potpuno očekivano 'Malene' su ušle među četiri najbolje ekipe odbojkaškog Kupa. Protiv vidno slabijeg Poreča tri seta bila su sasvim dovoljna za pobjedu. Gošće su utakmicu otvorile relativno 'sporo', našle su se u zaostatku od 8:2 da bi serijom 10:1 preuzele kontrolu nad setom do vodstva od 1:0. I u drugi set Kaštelanke su ušle opušteno, Porečanke su imale vodstvo od 5:0. Nakon toga ekipa Zorana Grgantova ponovo uzima zamah pa je petnaest minuta kasnije semafor pokazivao 2:0. Prvi dio trećeg seta također je pripao domaćoj ekipi, ali nakon izjednačenja 10:10 OK Kaštela je iskoračila do pobjede.

OK Poreč:Levak, Zovko, Banko, Renko, Scoria, Vekić, Momić, Pauletić, Angelelli, Morgan, Plazanić, Udovičić, Grozdanić, Ćorić. Trener: Christian Piazzese

OK Kaštela: Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Ljulj, Rimac, Ćurak, Kurtović, Sudar, Parčina, Matas, Vukić. Trener: Zoran Grgantov