hren

U posljednjoj utakmici 11. kola Prve muške košarkaške lige Ribola Kaštela poražena je od Cedevite Junior rezultatom 80:71.

Cedevita Junior – Ribola Kaštela 80:71
(23:16, 19:28, 18:10, 20:17)

Zagreb, dvorana Peščenica
Suci: Boris Hartman, Hrvoje Muhvić, Matej Grubišić
Igrač utakmice: Petar Ogrizović (Cedevita Junior)

Kaštelani zaključuju godinu porazom, trećim u nizu čime su pali na desetu poziciju prvenstvene ljestvice. Bilo je teško igrati pored raspoloženog domaćina. Čak četiri igrača imala su po više od deset pogodaka, među kojima se istaknuo Ogrizović s još deset asistencija. Domaćin je agresivnim početkom stvorio prednost do kraja prve četvrtine, da bi Ribola do poluvremena upornom igrom otopila zaostatak. Dapače, na predah odlaze vodstvom od 44:42.

U trećoj dionici Ribolin duh kao da je klonuo. Samo deset postignutih poena bio je mizeran učinak, kojeg je domaćin iskoristio za novu prednost. Onu prednost koju ovog puta nije ispustio do kraja utakmice.

Cedevita Junior: Ogrizović (13), Serdarušić (2), Lukačić (14), Bošnjak (14), Buovac (3), Markočić (14), Ribarić (2), Pavičić, Brzović (9), Žužul (3), Gatarić (6). Trener: Marko Trninić

Ribola Kaštela: Vidović, Rašetina (8), Krešić (5), Šipić (13), Svalina (7), Sanader, Biočić (16), Bilandžić (5), Marasović (3), Vručinić (12), Elez (2). Trener: Damir Rančić