hren

U subotu je odigrano pet utakmica 13. kola 1. Županijske lige u kojima je Zmaj (M) rezultatom 2:1 uzeo sva tri boda u Kaštel Sućurcu. Gošk igra u nedjelju s početkom u 13:30 sati u Postirama.

Jadran (KS) – Zmaj (M) 1:2 (0:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Christian Vrdoljak, Drago Pavić, Toni Barić
Strijelci: 0:1 Dan. Rašić 53', 0:2 Krištić 56', 1:2 Buzov 71'
Igrač utakmice: Danijel Rašić (Zmaj M)

Makarani sa stadiona Zrinski odlaze sretni i s tri boda u džepu. Promašaji Jadrana koštali su bodova u posljednjoj domaćoj utakmici pred zimsku stanku. Najveći od njih dogodio se pri početku drugog poluvremena, da bi par minuta kasnije nemilosrdni gosti s dva pogotka stigli do značajnog vodstva. Premda je Buzov u 71. minuti smanjio rezultat na 2:1, obrana Zmaja više nije propuštala.

Jadran (KS): L. Katić, Jurić, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Barišić, Šiškov, Stude (46. Stojić), Klapež, Grubišić. Trener: Mario Ćutuk

Zmaj (M): Brkulj, Rakić (87. Gojak), Mravičić, Lozina, Žižić, Serdarević, Krištić (82. Antunović), Šalinović, Dam. Rašić, Vuksan, Dan. Rašić (76. Šarić). Trener: Darko Dražić