hren

Odigrane su utakmice 2. kola 2. HRL – jug za seniorke, u kojem su rukometašice Marine Kaštela uvjerljivo bile bolje od Orkana rezultatom 41:8.

Potpuno očekivana pobjeda Marine ostvarena je protiv slabašnog Orkana. Rezultat 41:8 dovoljno govori o razlici u kvaliteti, napominjući kako su domaće igračice u prvom poluvremenu uspjele zabiti samo tri pogotka, a to im je već druga utakmica u kojoj ne mogu dosegnuti dvoznamenkasti broj pogodaka. Marini je bez problema prolazila gotovo svaka kombinacija, a kad je semafor na poluvremenu pokazao velikih 19 razlike, bilo je sasvim dovoljno prostora da svi osjete igru. Čak deset kaštelanskih igračica upisalo se u strijelce, a najviše pogodaka postigle su Mustapić-Jogun (9) i Pintar (8).

Orkan – Marina Kaštela 8:41 (3:22)